Kronika 2015/2016

V Światow Dzień Tabliczki Mnożenia za nami!

Promocję akcji rozpoczęliśmy już na początku tygodnia. Na stronie internetowej pojawiła się informacja o planowanym wydarzeniu. Uczniowie przygotowali plakaty promujące wydarzenie, które ostatecznie znalazły swoje miejsce na każdym piętrze naszej szkoły. Dodatkowo na lekcjach matematyki uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie tabliczkę mnożenia.

W akcji wzięli udział uczniowie klas III - VI oraz pracownicy szkoły. Na każdym piętrze znajdowały się po dwie Komisje Egzaminacyjne, które podczas krótkich przerw egzaminowały uczniów. Natomiast podczas trwania długich przerw Komisje zmieniały się w Patrole Egzaminacyjne i odpytywały chętnych uczniów na świeżym powietrzu. Dodatkowo zostały powołane dwa Patrole Egzaminacyjne, które egzaminowały pracowników szkoły.

Uczeń, który zdał bezbłędnie egzamin otrzymywał tytuł EXPERTA MT oraz naklejkę, które może wymienić na plus z aktywności u swojego nauczyciela matematyki. W akcji wzięło udział 14 egzaminatorów oraz ok. 150 uczniów. Wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły, którzy poddali się próbie znajomości tabliczki mnożenia przeszli ją pozytywnie.

Oto lista naszych wspaniałych młodych egzaminatorów: Wikoria Nodżak, Anna Gadzińska, Mateusz Poczta, Oskar Maćkowiak - Czub, Marcjanna Smagała, Julia Sikorska, Julia Gulik, Karolina Gasińska, Martyna Dąbkiewicz, Antek Kadziński, Aleksander Kamiński, Patryk Kubiak, Oliwia Świętek, Natalia Korycka. Dziękujemy Wam za pomoc w przygotowaniu akcji.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie akcją oraz świetną zabawę:)

Do zobaczenia za rok!

Koordynatorzy lokalni: