ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Zajęcia logopedyczne

Balik Karnawałowy i Walentynki

Zabawy sensoryczne

Dnia 24 stycznia br. odbyły się warsztaty sensoryczne dla dzieci z grupy przedszkolnej pt. ,,Siła bliskości”. Zajęcia poprowadziła p. Izabela Chlewińska – choreograf i pedagog. Dzieci miały okazję dowiedzieć się ciekawych informacji o swoim ciele, a także doświadczyć jak zachowuje się nasze ciało podczas zabaw zmysłowych na Stacji Balansowania, Stacji Dociskania oraz Stacji Wyciszania. Wszystkim zabawom towarzyszyły obiekty sensoryczne, z których zbudowane były ścieżki i tunele. Nasze przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach.

Agnieszka Klement-Wyleżyńska

Przedszkolaki w Deli Parku

Nasza grupa z okazji Mikołajek wybrała się na wycieczkę do „Deli Parku”. Pogoda i nastroje dopisały wszystkim łącznie ze Świętym Mikołajem, któremu do ucha każde dziecko wyszeptało o czym marzy. Dekorowaliśmy pierniki, wyjadaliśmy z miseczek posypki, degustowaliśmy nasze wyroby i poszaleliśmy na placu zabaw wśród różnych atrakcji. Dzieci wysłały listy do Gwiazdora, które pomagał im rysować Elf. Na koniec zwiedzaliśmy cały Park a nawet zaprzyjaźniliśmy się ze zwierzętami. Przez cały czas towarzyszył nam uśmiech i nadzieja, że za rok znowu odwiedzimy ten magiczny zakątek.

Warsztaty dla dzieci i rodziców (4 grudnia 2019)

Dnia 4 grudnia 2019 roku w naszym przedszkolu zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą. Był to naprawdę bardzo mile spędzony czas podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom i gościom za przybycie oraz wspólną zabawę!!!