ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Oddział przedszkolny czynny jest w godzinach od 7.00 do 17.00

Wychowawcy:
p. Marlena Gajewska-Młynarczyk
p. Natalia Kutzner
Rodzice dzieci przedszkolnych deklarujących pobyt dziecka w szkole od 25.05.2020 proszeni są o wypełnienie poniższych dokumentów i odesłanie/dostarczenie ich do szkoły do godz. 15.00 w dniu 19.05.2020
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! Dużo uśmiechu, samych radosnych chwil, spełnienia wszystkich marzeń !!!!
Nasze Przedszkolaki w domach doskonalą swoje umiejętności pod czujnym okiem rodziców. 
Cała kadra pedagogiczna życzy dużo uśmiechu, radości i cierpliwości w kolejnych dniach pobytu w domach.
Pamiętajcie dzieci, że bardzo za Wami tęsknimy, mocno ściskamy i buziaczki przesyłamy. 😊
Niech czas Świąt, 
które są symbolem Zwycięstwa Światła i Życia nad mrokiem, 
dodadzą nam sił do przetrwania tych niezwykle trudnych chwil. 
Zdrowia, spokoju, wytchnienia i dobrych dni 
życzą 
Pani Natalia, Pani Marlena, oraz Pani Ania. 

Zajęcia logopedyczne


Balik Karnawałowy i Walentynki

Dzień Babci i Dziadka

Zabawy sensoryczne

Dnia 24 stycznia br. odbyły się warsztaty sensoryczne dla dzieci z grupy przedszkolnej pt. ,,Siła bliskości”. Zajęcia poprowadziła p. Izabela Chlewińska – choreograf i pedagog. Dzieci miały okazję dowiedzieć się ciekawych informacji o swoim ciele, a także doświadczyć jak zachowuje się nasze ciało podczas zabaw zmysłowych na Stacji Balansowania, Stacji Dociskania oraz Stacji Wyciszania. Wszystkim zabawom towarzyszyły obiekty sensoryczne, z których zbudowane były ścieżki i tunele. Nasze przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach.


Agnieszka Klement-Wyleżyńska

Przedszkolaki w Deli Parku

Nasza grupa z okazji Mikołajek wybrała się na wycieczkę do „Deli Parku”. Pogoda i nastroje dopisały wszystkim łącznie ze Świętym Mikołajem, któremu do ucha każde dziecko wyszeptało o czym marzy. Dekorowaliśmy pierniki, wyjadaliśmy z miseczek posypki, degustowaliśmy nasze wyroby i poszaleliśmy na placu zabaw wśród różnych atrakcji. Dzieci wysłały listy do Gwiazdora, które pomagał im rysować Elf. Na koniec zwiedzaliśmy cały Park a nawet zaprzyjaźniliśmy się ze zwierzętami. Przez cały czas towarzyszył nam uśmiech i nadzieja, że za rok znowu odwiedzimy ten magiczny zakątek. 

Warsztaty dla dzieci i rodziców (4 grudnia 2019)

Dnia 4 grudnia 2019 roku w naszym przedszkolu zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą. Był to naprawdę bardzo mile spędzony czas podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom i gościom za przybycie oraz wspólną zabawę!!! 
Kliknij, aby edytować treść...