ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

p. Natalia Kutzner
p. Agnieszka Jarczyńska
Witam serdecznie.
Szanowni Państwo w tym roku szkolnym po raz pierwszy istnieje możliwość zapisania swojej pociechy na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami Judo. Owe zajęcia odbywać się będą na specjalistycznych matach w naszej szkolnej sali gimnastycznej. Szczegółowy opis zajęć znajdziecie Państwo w załączniku. Realizacja zajęć odbywać się będzie w każdy czwartek w godzinach
Gr I.14:00 - 14:30
Gr II 14:45 - 15:15
(godziny mogą ulec małej zmianie w zależności od ilości osób chętnych)
Powstaje zatem pytanie jak zapisać dziecko na zajęcia.
Informację o chęci uczestnictwa w pierwszych nieodpłatnych zajęciach należy zgłosić do dnia 25.09.2021 u Pani w grupie
(wpisujemy się na listę osób chętnych).
Następnie drukujemy i wypełniamy upoważnienie do odbioru dziecka przez trenera prowadzącego zajęcia (druk w załączniku) oddajemy je Pani w grupie. Po tych czynnościach dziecko zostanie zabrane przez trenera na pierwsze nieodpłatne zajęcia po których wspólnie z pociechą podejmujecie Państwo decyzję o rezygnacji lub dalszym uczestnictwie.
W przypadku chęci dalszego kontynuowania zajęć wypełniacie Państwo umowę (druk w załączniku) i przekazujemy ją trenerowi po zajęciach lub Pani prowadzącej grupę.
Bardzo istotną rzeczą jest odbiór dziecka po zajęciach. Deklarując chęć uczestnictwa jesteście Państwo zobligowani do odbioru dziecka w chwili zakończenia zajęć.
PIERWSZE BEZPŁATNE ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ 7.10.2021
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
www.midorino.pl na której możecie Państwo zapoznać się z kadrą prowadzącą oraz zerknąć na nasze referencje. W zakładce pierwsze kroki znajdziecie Państwo również potrzebne informacje o tym jak rozpocząć przygodę z Judo, a w galerii umieściliśmy kilka podglądowych zdjęć z dotychczasowych zajęć.
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Teresa Klaczyńska