" Kacper i Emma- przyjaciele" - klasa 1b oraz grupa przedszkolna
Klasa 1b oraz grupa przedszkolna wybrały się 19 stycznia 2018 roku do Multikina na film pt. " Kacper i Emma- przyjaciele". Przed seansem dzieci zapoznały się z pracą kina. Obejrzały zaplecze z projektornią, zobaczyły urzadzenia klimatyzacyjne. Zobaczyły na jakich nośnikach dawniej i dziś są przechowywane filmy, do czego służy ciężki fartuch zbudowany z materiałów jak na kamizelki kuloodporne. Potem zobaczyły na czy polega obsługa klienta, zostały poczęstowane popcornem. Zadowolone i trochę zmęczone udały się na seans do sali kinowej. Nasza podróż odbyła się tramwajem. Niektórzy jechali tym środkiem lokomocji po raz pierwszy