SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

"Szklanka mleka"

Program "Szklanka mleka" realizujemy od 2009 r. Uczestniczą w nim wszyscy uczniowie naszej szkoły. Dzieci przyzwyczaiły się do "kartonika" mleka, który otrzymują w określone dni (trzy razy w tygodniu) i chętnie je wypijają. 


W roku szkolnym 2013/2014 w programie brało udział 284 dzieci.