SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

"Trzymaj formę"

W roku szkolnym 2016/2017 rozpoczyna się XI edycja programu

„Trzymaj Formę”

Odbiorcami programu, którego celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej są uczniowie klas V-VI. Koordynatorem programu w naszej szkole jest p. Beata Maciejewska.