SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

"Zerówka" wraca do osiemdziesiątki!

W przyszłym roku szkolnym, po dwóch latach ponownie zostanie uruchomiony oddział klasy "0". Serdecznie zapraszamy do zapisywania dzieci do zerówki oraz zachęcamy do odwiedzenia szkoły podczas Drzwi Otwartych - 18 lutego w godzinach 17.00-19.00.