SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

BAŚNI BAJANIE – ZE SŁOWIAŃSKIEJ DUSZY…


Miło nam ogłosić, że uczennica klasy 5b – Paula Kanior5 grudnia 2016r zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży w Bajaniu. Konkurs opierał się o literaturę związaną z kulturą ludową Słowian i poprzedzony był warsztatami teatralnymi. Przepiękna interpretacja baśni „Drzewo” Łukasza Wierzbickiego zrobiła wrażenie na jurorkach. Serdecznie gratulujemy!

 

Ewa Iwaszkiewicz