SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

Dzieci z oddziału przedszkolnego pamiętają o zmarłych

                     

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły pobliski cmentarz Górczyński i zapaliły znicze na zapomnianych grobach. Był to również odpowiedni czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych i odpowiednim zachowaniu się w miejscu jakim jest cmentarz.


                                                                                                                                                                 Dominika Kaczmarek

Zdjęcia można zobaczyć tutaj.