SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

Dzień Chłopca - Turniej piłki nożnej

Z okazji Dnia Chłopca w naszej szkole odbył się międzyklasowy turniej piłki nożnej. W rozgrywkach brały udział dwie reprezentacje, klas 7 oraz klas 8. Pierwsze miejsce zajęła drużyna klas 7, wynikiem 5:4. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze zgodnie z zasadami fair play. Wszystkim zaangażowanym w organizację dziękujemy oraz gratulujemy zwycięzcom!

 

Beata Maciejewska

Daria Balcerowska