Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych - wrzesień 2021

Bus-Tramwaj-Kolej - informacja dot. wzajemnego honorowania części biletów przez ZTM w Poznaniu oraz operatorów kolejowych POLREGIO i Koleje Wielkopolskie ZOBACZ TUTAJ

„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić…
tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.”
Ks. Jan Twardowski

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
o śmierci naszego pracownika
Pana Wiesława Rosy
w dniu 19 listopada 2021 roku.

Wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie składają:
Dyrekcja, Pracownicy,
Uczniowie i Rodzice
Szkoły Podstawowej nr 80
im. Kornela Makuszyńskiego w Poznaniu

Pogrzeb odbędzie się 27 listopada 2021 roku o godz. 12.00 w Puszczykowie. Msza Święta w intencji Wiesława Rosy od Pracowników, Uczniów i Rodziców Szkoły Podstawowej nr 80 odbędzie się 19 lutego 2022 roku o godz. 18.00 w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętej Rodziny w Poznaniu, ul. Promienista 131.

Dzień Pluszowego Misia w SP80

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Ze względu na pandemię nie mogliśmy jak co roku zaprosić naszych misiów do szkoły, ale mimo to spędziliśmy ten dzień wesoło i oczywiście wspólnie z misiami. Uczniowie klas I – III  podczas lekcji online byli w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków, a w jednej z klas nawet lekcję poprowadził Pluszowy Miś ;)  Uczniowie różnymi technikami wykonali piękne prace plastyczno - techniczne o misiowej tematyce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapraszamy do wspólnej zabawy w przyszłym roku.

Zdjęcia w zakładce GALERIA 2020/2021

Justyna Żukowska