SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

Kapelusz Pani Jesień

Za oknem mamy już biały śnieg, ale kilka tygodni temu była piękna złota jesień.

Wtedy nasza szkoła brała udział w konkursie dla świetlic szkolnych - klasy 1-3.
Konkurs organizowała sp 46 w Poznaniu. Tematem był : "Kapelusz Pani Jesień "
 
Z naszych uczestników wybraliśmy 3 główne miejsca.
 
1 miejsce : Sonia i Joanna Weerts.
2 miejsce : Maksym Dikhtiarenko
3 miejsce : Anna Shahun
 
Konkurs prowadziły wychowawczynie świetlic : Anna Szymczak i Beata Ruszkowska.