SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

Pierwsze spotkanie wolontariuszy

Pierwsze spotkanie kandydatów na wolontariuszy zgromadziło, aż 23 osoby. Z entuzjazmem i niezwykłym zapałem uczniowie zapoznali się z obszarem działań Koła. Już od marca zaczynamy następujące akcje : "Pomoc dla Kresowian", "Szkolny Oddział Ratunkowy" (Starsi - Młodszym), "Czytelnicze wtorki" i wiele innych. Chcemy żeby 80-tka, była szkołą, w której każdy poczuje się dobrze i bezpiecznie. 
"Dzielmy się Dobrem"


 
Anna Szymczak