SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

POWITANIE WIOSNY KLASA 1B

W środę 21 marca witaliśmy w klasach 1-3 wiosnę. Dzieci przygotowały gaiki, oraz hałasujące instrumenty. W wiosennym korowodzie przeszliśmy po okolicy. Na koniec, ponieważ dopisała pogoda, klasy wspólnie bawiły się w parku.

 

Lidia Matyja

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.