SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

RADA RODZICÓW

           W dniu 11 października 2017 odbyło się spotkanie prezydium Rady Rodziców               z tzw. "trójkami klasowymi". Ukonstytuowało się nowe prezydium Rady  Rodziców                   w składzie:

                                                                                    Jakub Piasny - przewodniczący

                                                                                    Agnieszka Piechota - skarbnik

                                                                                    Monika Grygiel - sekretarz