SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

1 września uroczyście rozpoczął się rok szkolny 2025/2026. O godzinie 9.00 rok szkolny rozpoczynały klasy 4-8, godzinę później uczniowie klas 1-3. Dyrektor szkoły powitał uczniów, rodziców i nauczycieli po przerwie wakacyjnej, przedstawił wychowawców klas i nowych nauczycieli, a na koniec uroczyście ogłosił rok szkolny 2025/2026 za rozpoczęty. Gościem specjalnym na uroczystości był Wizytator Kuratorium Oświaty Pani Edyta Kita, która przeczytała list Wielkopolskiego Kuratora Oswiaty na początek roku szkolnego 2025/2026. Zgromadzeni mogli również obejrzeć i posłuchać krótkiego występu artystycznego przygotowanego przez klasę 2b.