Szanowni Państwo,
Uczniowie
Zakończył się rok szkolny 2022/23 i rozpoczęły się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.
Dziękuję:
Życzę, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń. Absolwentom życzę sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.
Z poważaniem
Aldona Rożnowska