
18 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Rummikub. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności logicznego myślenia, planowania oraz strategicznego działania podczas rozgrywek w popularną grę Rummikub.
Konkurs przebiegał w miłej atmosferze i dostarczył uczestnikom wielu emocji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania oraz dziękujemy za udział w wydarzeniu. Szczególne gratulacje kierujemy do zwycięzców konkursu.
Serdecznie dziękujemy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu i wsparcie organizacji tego wydarzenia.
Więcej zdjęć TUTAJ