SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

W kwietniu polecam…

 

 

 

 

książkę Grażyny Bąkiewicz „ A u nas w domu”. Opowieści dzieci fabrykanta. To historia z kończ XIX w. o Karolu Scheiblerze jednym z największych łódzkich przemysłowców i jego rodzinie. Miał pięcioro dzieci, które codziennie przeżywały mnóstwo przygód.

Książka została zakupiona z programu MEN „Książki naszych marzeń”.

Książkowy mól :-)