
W marcu uczniowie naszej szkoły wybrali się na Drzwi Otwarte do Zespołu Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 przy ul. Śniadeckich 54/58 w Poznaniu.
Wizyta była doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki, kierunkami kształcenia oraz bazą dydaktyczną szkoły.
Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość zwiedzenia budynku szkoły, uczestniczenia w prezentacjach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów oraz poznania specyfiki nauki w poszczególnych klasach. Nie zabrakło również rozmów z nauczycielami, a także z uczniami, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami.
Oprócz szerokiej oferty kształcenia w wielu zawodach w technikum, można także podjąć naukę w liceum lub szkole branżowej, które mają również ciekawą ofertę.
Podczas wizyty przybliżono nam jak wygląda nauka w różnych zawodach i jakie mamy możliwości podjęcia pracy po ukończeniu wybranej ścieżki kształcenia.
Więcej zdjęć TUTAJ