Szanowni Państwo,

od 1 września 2022 r. szkoły podstawowe mają ustawowy obowiązek zapewnienia gorącego posiłku uczniom i stworzenia im możliwości jego spożycia w czasie pobytu w szkole. Korzystanie z tego posiłku jest dobrowolne i odpłatne. W Poznaniu ustalono, że gorącym posiłkiem będzie zupa. Rodzic będzie płacił za tzw. wsad do kotła - pozostałe koszty przygotowania posiłku pokrywać będzie Miasto Poznań.
Koszt zupy to 5 zł dziennie:
- 3,50 zł to tzw. wsad do kotła – opłaty pokrywa rodzic
- 2 zł to pozostałe koszty przygotowania posiłku, które pokrywać będzie Miasto Poznań.

W Szkole Podstawowej nr 80 posiłki będzie dostarczać firma ESE Catering.
Oprócz zupy będzie można zamówić:
  • śniadanie – koszt 3,30 zł
  • cały obiad – I i II danie koszt 13,50 zł
  • podwieczorek – 3,50 zł

Wszystkie posiłki należy zamawiać przez aplikację zamowposiłek.pl

Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:
lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):
jak się zarejestrować:
jak płacić i zamawiać posiłki:
Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.
Jak to zrobić:
  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play),
  • w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.
System zamyka przyjmowanie zamówień na posiłki do 23:55 poprzedniego dnia, ale anulować obiad można do 7.30 rano. Na pierwsze 7 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na zapoznanie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić. (Debetu nie widać na koncie, będzie stan konta 0zł. Nie oznacza to, że debetu nie ma. System pozwoli złożyć zamówienie do maksymalnie 30 zł)
Nasza aplikacja jest dostępna również w języku ukraińskim.
Aby wybrane przez Państwa zamówienie zostało potwierdzone należy je najpierw opłacić w całości w aplikacji. Posiłki wybrane ale nie opłacone nie zostaną zamówione (nie dotyczy posiłków zamówionych z debetu).

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”.
W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Posiłki można zamawiać od 1 września 2022 roku.

Obiady w stołówce szkolnej spożywamy w czasie przerw w następującym porządku:

•  I przerwa obiadowa : 11.30 - 11.50 : klasy 3 – 4
  •  II przerwa obiadowa : 12.35 - 12.55 : klasy 5 – 6
  •  III przerwa obiadowa : 13.40 - 14.00 : klasy 7 – 8

Wyjątkowo, gdy klasa kończy lekcje wcześniej, uczniowie mogą spożyć posiłek na innej przerwie.

Klasy 1 – 2 spożywają obiad w czasie ustalonym przez wychowawcę/wychowawcę świetlicy pomiędzy godziną 11.10 a 12.35.

Smacznego!