PSYCHOLOG

Za pomoc i opiekę psychologiczną w szkole odpowiada psycholog szkolny mgr Jarosław Kamiński.

Godziny pracy psychologa szkolnego:
Dzień tygodniaGodziny pracy
poniedziałek11:00 - 16:00
wtorek9:30 - 15:00
środa9:30 - 10:50
czwartek14:00 - 17:00
piątek11:00 - 14:45
Dyżur dla rodziców: poniedziałek w godzinach 16:00 - 17:00
Kontakt z psychologiem szkolnym jest możliwy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.
Konsultacje i porady on-line dla uczniów i rodziców odbywają się za pośrednictwem SKYPE’a na specjalnie stworzonym koncie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu za pośrednictwem Librusa
Zapraszam!

Numery do instytucji pomocowych, gdzie można uzyskać bezpłatne wsparcie psychologiczne:

Materiały dla uczniów i rodziców

Szanowni Rodzice,

Strach, lęk, a nawet poczucie paniki to emocje i uczucia,które towarzyszą małym i dużym podczas obecnej sytuacji.
Warto rozmawiać z dziećmi o ich uczuciach.
W załączniku przesyłam materiały dla najmłodszych, które mogą stać się pomocą w trakcie rozmowy z dzieckiem o obecnej sytuacji.
Można je wydrukować i uzupełnić wspólnie z dzieckiem.

Drugi załącznik to infografiki dotyczące również nas dorosłych i naszych reakcji w obliczu zagrożenia.

Zachęcam do lektury.

pozdrawiam serdecznie,