ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ORGANIZOWANE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 80

 

 

imię i nazwisko osoby prowadzącej

 

nazwa/ rodzaj zajęć

 

dzień/termin

 

       

godz. od- do

 

klasa

 

sala

DOROTA MICHNIEWSKA

ZDW CHŁ.7B

ZDW DZ. 7A

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

12.45-13.30

14.35- 15.20

7B

7A

202

202

JACEK WASIELEWSKI

ŚPIEWEM I TAŃCEM CHWALMY GO- KULTURA CHRZEŚCIJAŃSKA

 

ŚRODA

14.35- 15.20

 

 

6A,B

7A,B

8A,B

202

ANETA WASZKOWIAK

ZAJECIA PRZYGOTOWUJĄCE DO KONKURSÓW Z FIZYKI

 

WTOREK

 

12.45- 13.30

 

8A,B

016/203

JAKUB BRZOSTOWSKI

PIŁKA RĘCZNA

 

PIĄTEK

13.40-14.25

 

 

KLASY 2, 3

SALA GIMNASTYCZNA

ŁUKASZ KUCHARSKI

ZAJĘCIA LITERACKO- FILMOWE

 

CZWARTEK

8.00- 8.45

 

 

8A

202

RENATA MYTKO

ZAJECIA ROZWIJAJĄCE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

ŚRODA

11.45- 12.30

 

 

5C

106

PIOTR CZAPARA

SPOTKANIA Z HISTORIĄ

PIĄTEK

12.45- 13.30

 

 

4A,B

106

MIROSŁAWA KONIECZNA

NIEMIECKI JEST PROSTY-  ZDW

 

CZWARTEK

8.00- 8.45

 

 

8A,B

204

ANNA SZYMCZAK

KÓŁKO TEATRALNE- ŚWIETLICA

 

WTOREK

 

CZWARTEK

 

 

13.30- 14.30

 

13.30- 14.30

 

 

1A, 4B

 

1a 4b

AULA

 

AULA

MARIA BOBROWSKA

ZDW

ZDW

PONIEDZIAŁEK

PIĄTEK

 

13.40- 14.25

12.40- 13.30

5A,B

4A

105

105

JOANNA OSTROWSKA

 

ZDW

ZDW

 

PONIEDZIAŁEK

PONIEDZIAŁEK

 

12.40- 13.30

13.30- 14.30

 

4A,B

5A,B,C

 

016

106

 

JOANNA BIEGAŃSKA

SPOTKANIA Z PRZYRODĄ

PONIEDZIAŁEK

 

 

14.35- 15.20

4A,B

213

MARIA GMEREK- OCHOCKA

 

ZDW

 

PIĄTEK

 

 

1135- 12.30

1A

BIBLIOTEKA

BRONISŁAWA KAŹMIERCZAK

 

ZABAWY Z IGŁĄ I NITKĄ

 

PIĄTEK

 

 

8.00- 8.45

3A

13

ALEKSANDRA RATAJEWSKA

 

ZDW

ZDW

WTOREK

PONIEDZIAŁEK

 

8.00- 8.45

8.00- 8.45

7B

8B

105

103

LUCYNA FABROWSKA- CIEŚLAK

 

ZAJECIA PLASTYCZNE- ŚWIETLICA

WTOREK

 

 

16.00-17.00

05

 

 

PAULINA SZYMAŃSKA

KÓŁKO MUZYCZNE

PIĄTEK

 

 

od 14.25

101

 

 

RENATA MYTKO

ZAJ. ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA JĘZYKIEM ANGIELSKIM

ŚRODA

 

 

11.45- 12.30

5C

106

KATARZYNA MAŁECKA

 

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA JĘZYKIEM ANGIELSKIM

ŚRODA

13.40- 14.25

 

204

 

JOANNA OSTROWSKA

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

WTOREK

8.00- 8.45

8B

106

 

MARIA GMEREK- OCHOCKA

 

STĄD JESTEM- MOJA MAŁA OJCZYZNA

ZAJĘCIA CZYTELNICZO- PLASTYCZNE

WTOREK

ŚRODA

12.45- 13.30

8.00- 8.45

2A

1A

11

14

 

ALEKSANDRA RATAJEWSKA

 

KOŁO DZIENNIKARSKIEDLA KLAS VI- VII

CZWARTEK

14.35- 15.20

6-7

201

 

ALEKSANDRA RATAJEWSKA

 

INDYWIDUALNA NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIA POCHODZENIA BUŁGARSKIEGO

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

8.00- 8.45

8.00- 8.45

7B

7B

101

102