UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

Pragnę podzielić się miłą wiadomością, iż uczennica klasy 1a Weronika Barwaśna została laureatką Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego zajmując 2 miejsce w kategorii klas pierwszych. Konkurs odbył się 12 marca w Szkole Podstawowej nr 7, a uczestniczyli w nim recytatorzy z 9 szkół dzielnicy Grunwald. Weronice składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Wychowawca klasy

Maria Gmerek-Ochocka