DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

Rok szkolny 2018/2019- I półrocze

 

nazwisko i imię nauczyciela

nauczany przedmiot

dzień tygodnia

godziny

sala

Hakowska- Puchalska Elżbieta

ed. wczesnoszkolna, świetlica

wtorek

13.00- 14.00

 

Biegańska Joanna

biologia, geografia, przyroda

poniedziałek

12.45- 13.30

pok. naucz.

Czapara Piotr

historia, wos

środa

9.50- 10.35

pok. naucz.

Gmerek- Ochocka Maria

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

10.40-11.25

pok. naucz.

Ostrowska Joanna

matematyka

piątek

8.55- 9.40

pok. naucz.

Kalupa Anna

język polski, świetlica

czwartek

9.50- 10.35

pok. naucz.

Kaźmierczak Bronisława

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

9.50- 10.35

pok. naucz.

Kucharski Łukasz

język polski

środa

9.50- 10.35

pok. naucz.

Krajewska Marta

psychopedagog/dor. zaw.

poniedziałek

16.00- 16.30

109

Małecka Katarzyna

język angielski

poniedziałek

11.45- 12.30

pok. naucz./204

Michniewska Dorota

matematyka

wtorek

9.50- 10.35

pok. naucz.

Wasielewski Jacek

religia

piątek

9.50- 10.35

pok. naucz.

Piątek Małgorzata

wychowanie fizyczne

poniedziałek

10.50- 11.35

sala gim.

Matyja Lidia

edukacja wczesnoszkolna

środa

11.45- 12.30

12

Ratajewska Aleksandra

język polski

wtorek

11.45- 12.30

103

Siniarska Hanna

pedagog

poniedziałek

16.00- 16.30

gab. pedagoga

Szczepańska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

8.55- 9.40

pok. naucz.

Szukała Dorota

muzyka, plastyka

czwartek

8.55- 9.40

pok. naucz.

Szymczak Anna

informatyka, świetlica

piątek

9.50- 10.35

05

Brzostowski Jakub

wychowanie fizyczne

środa

11.45- 12.30

kantorek wf

Stadnik Teresa

wdż

środa

11.45- 12.30

pok. naucz.

Waszkowiak Aneta

fizyka

środa

11.35- 12.00

pok. naucz.

Maciejewska Katarzyna

religia

wtorek

12.30- 13.00

pok. naucz.

Bobrowiska Maria

język angielski

piątek

11.45- 12.30

105

Konieczna Mirosława

język niemiecki

piątek

10.50- 11.35

pok. naucz.

Jęchorek Magdalena

chemia, biologia

wtorek

10.35- 11.35

pok. naucz.

Renata Mytko

język angielski

środa

10.50- 11.35

pok. naucz.

ks. Jakób Szymon

religia

wtorek

9.50- 10.35

pok. naucz.

Hybiak Julia

matematyka, świetlica

poniedziałek

8.55- 9.40

pok. naucz.