NAUCZYCIEL |
PRZEDMIOT |
GODZINA
DOSTĘPNOŚCI |
Banasiewicz
Izabela |
Język polski
dla obcokrajowców |
Środa 15.40-
16.10 |
Barańczak
Paulina |
język niemiecki |
Środa 13.40- 14.40 |
Barańska
Katarzyna |
doradztwo zawodowe |
Po umówieniu
się telefonicznym |
Biegańska
Joanna |
biologia/geografia |
Środa
16.30-17.30 |
Bobrowska
Maria |
ed. wczesnoszkolna, j. ang., język polski dla
obcokrajowców |
Środa
7.55-8.55 |
Buko-Rembelska Urszula |
Nauczyciel współorganiazujący |
Wtorek 7.30- 8.00 Czwartek 7.30-
8.00 |
Chabowska
Karolina |
wychowanie
fizyczne |
Czwartek
7.55-8.55 sala
gimnastyczna |
Chodnicka
Natalia |
Język
angielski |
Środa 14.45-15.45 |
Ciesielska
Zuzanna |
ed. wczesnoszkolna,
logopedia |
Czwartek 14.05-15.05 |
Czapara
Justyna |
ed. wczesnoszkolna,
socjoterapia, j. polski dla obcokrajowców |
Środa 7.00-
8.00 |
Czapara
Piotr |
historia/
wiedza o społeczeństwie |
Środa 7.00-
8.00 |
Dubel
Alicja |
wychowanie
fizyczne |
Po umówieniu
się telefonicznym |
Gajewska-
Młynarczyk Marlena |
edukacja
wczesnoszkolna |
Wtorek 7.00-
8.00 |
Gattner
Regina |
fizyka |
Piątek 13.45-
14.30 Co drugi
tydzień |
Gmerek-Ochocka Maria |
edukacja
wczesnoszkolna, język polski dla obcokrajowców |
Środa 7.30- 8.30 |
Goślińska
Martyna |
informatyka/matematyka |
Wtorek
14.50-15.50 |
Ignor
Beata |
świetlica |
Wtorek 11.30-
12.30 |
Kaźmierczak
Bronisława |
świetlica |
Po dyżurze w
świetlicy |
Klonowska
Sara |
rewalidacja,
zajęcia wspomagające |
Środa 14.45-
15.45 |
Kokot
Aleksandra |
rewalidacja |
|
Kokot
Weronika |
język polski
dla obcokrajowców |
Środa 7.30-
8.00 |
Krawczak
Maria |
edukacja
wczesnoszkolna, język polski dla obcokrajowców |
Środa 8.00-
9.00 |
Kwiatkowska
Eliza |
psycholog
szkolny |
wtorek
16.00-17.00 |
Kucharski
Łukasz |
język polski,
etyka |
Wtorek 7.00-8.00 |
Kutzner
Natalia |
wychowanie
przedszkolne |
Wtorek, środa 17.00-17.30 |
Logai
Nataliia |
matematyka |
Poniedziałek
7.45-8.45 |
Łyskawińska
Grażyna |
technika |
Poniedziałek
14.40- 15.10 |
Maciejewska
Beata |
wychowanie
fizyczne |
Piątek 8.30-
9.30 |
Maciejewska
Katarzyna |
religia |
Poniedziałek
7.30- 8.00 s. 05 |
Macudziński
Zbigniew |
bibliotekarz
szkolny |
Środa 7.00-
8.00 |
Matyja
Lidia |
wicedyrektor |
Wtorek 7.30-
8.30 |
Michalak
Sylwia |
język
angielski |
środa
13.40-14.40 |
Mitsyura
Iryna |
Język polski
dla obcokrajowców |
Środa 16.40-
17.10 |
Muszyńska
Alina |
religia |
Piątek 10.30-
11.30 |
Nowak
– Janaszewska Ewa |
kierownik
świetlicy |
Wtorek
14.30-15.30 |
Ostrowska
Joanna |
matematyka |
Środa
7.00-8.00 |
Ratajewska
Aleksandra |
język polski,
język polski dla obcokrajowców |
Środa
7.00-8.00 |
Reut
Ewelina |
wychowanie
fizyczne |
Po umówieniu
się telefonicznym piątek godz. 7.00 |
Rożnowska
Aldona |
dyrektor
szkoły |
Środa 8.00 -9.00 |
Ruszkowska
Beata |
plastyka,
świetlica |
Wtorek 7.30-
8.30 |
Schwarz
Ewa |
chemia,
biologia, wychowanie do życia w rodzinie |
Poniedziałek
14.00- 15.00 |
Sobkowiak
Natalia |
muzyka |
Środa 15.30- 16.00 |
Szymczak
Anna |
świetlica |
Środa 15.00- 16.00 |
Śnieguła
Tomasz |
edukacja dla
bezpieczeństwa |
Po umówieniu
się telefonicznym |
Tomczak
Agata |
Język polski
dla obcokrajowców |
Czwartek
15.40- 16.40 |
Waliszewska
Lidia |
język polski |
Środa 14.00-
15.00 |
Wardęcka
Justyna |
pedagog
szkolny |
Środa 16.00-
17.00 |
Wawrzyniak
Katarzyna |
wychowanie
przedszkolne |
poniedziałek
17.00- 17.30 i piątek 17.00-
17.30 |