OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP80

Wyniki konkursu "Kangur matematyczny" 2016

2016-12-17 20:56:38

7 marca 2016 r. po raz dwudziesty trzeci w regionie poznańskim (dwudziesty piąty w Polsce) odbył się międzynarodowy konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY". W konkursie wzięło udział ponad 300 tys. uczniów z całej Polski, prawie 6 mln na całym świecie.

Miło nam poinformować, że spośród 47 uczniów z klas II - VI, którzy wzięli udział w konkursie, jedna osoba otrzymała wynik BARDZO DOBRY oraz 8 uczniów WYRÓŻNIENIE.

Najlepszą sposród najlepszych okazała się Aleksandra Marcinek z kl. 4a,

która w kategorii „Maluch” – klasa IV uzyskała wynik BARDZO DOBRY.

W kategorii „Żaczek” – klasa II WYRÓŻNIENIE otrzymali: Łukasz Gulik oraz Mikołaj Woźniak.

W kategorii „Maluch” – klasa III WYRÓŻNIENIE otrzymał Wojciech Kamiński.

W kategorii „Maluch” – klasa IV WYRÓŻNIENIE otrzymała Aleksandra Deskur z kl. IVa.

W kategorii „Beniamin” – klasa V WYRÓŻNIENIE otrzymały Julia Sikorska z kl. Vb oraz Wiktoria Nodżak z kl. Va.

W kategorii „Beniamin” – klasa VI WYRÓŻNIENIE otrzymali: Aleksander Kamiński z kl. VIa oraz Mikołaj Krenc z kl. VIa.

Wyniki pozostałych uczniów są dostępne u nauczycieli matematyki.

Dyplomy i nagrody za wynik BARDZO DOBRY i WYRÓŻNIENIE zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznine gratulujemy!

Dorota Michniewska

Dorota Pietrzyk