SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.


W DNIACH 24-28.06 W NASZEJ SZKOLE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONIE DLA UCZNIÓW Z KLAS I-III. ODPŁATNOŚĆ WYNOSI 100 ZŁ OD DZIECKA. RESZTĘ KWOTY DOPŁACA WYDZIAŁ OŚWIATY. WAŻNYM JEST FAKT, ŻE DZIECKO MOŻE BYĆ UCZNIEM INNEJ PLACÓWKI MIESZCZĄCEJ SIĘ NA TERENIE POZNANIA, RODZICE MUSZĄ PŁATNIKAMI PODATKU W MIEŚCIE POZNAŃ. DODATKOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

"... zawsze wierzyłam, że istnieją anioły teraz wiem, że to prawda ... "

Powoli zbliżamy się do końca roku szkolnego, roku trudnego, którego każdego z nas kosztował wiele odwagi i cierpliwości. Naszymi korytarzami czasem po cichu, zupełnie niezauważalnie przemieszczały się osoby, o których chciałabym teraz wspomnieć.
Weronika, Ola, Paulina uczennice klasy 7a: dziewczyny skromne, twórcze, zawsze uśmiechnięte i pogodne.
Amelia, Jagoda, Antoni, Szymon uczniowie 7b, którzy nie bali się wyjść na scenę i z maluszkami zostać krasnoludkami, czy zatańczyć choreografię do piosenki Majki Jeżowskiej. To na Nich mogłam liczyć podczas tworzenia baneru na festyn.
Mateusz, Marcin, Amelia, Milena, Weronika, Wiktoria uczniowie 8a nasza szkolna "śmietanka". Dzięki nim została pomalowana szkolna ławka przy wejściu  (Mateuszu, Marcinie kiedy o Was pomyślę zawsze zakręci mi się łza). Wśród tych osób były za każdym razem chętne do pomocy dziewczyny, które co wtorek brały udział w zajęciach z Panią Ewą Nowak. Wiktoria nasza dusza artystyczna mam nadzieję, że jeszcze o niej usłyszymy w przyszłości i obejrzymy nie jedną wystawę Jej prac, Amelia i Milena - dziewczyny z "kabaretu" Pani Julii Hybiak, mam nadzieję, że Wasze przyszłe szkoły wykorzystają ten aktorski potencjał.
Hubert, Krzysztof, Mateusz, Julia, Zuza, Wiktoriia, Klaudia uczniowie klasy 8b, ktoś by powiedział niezłe ananasy. Bardzo mnie zaskoczyli. Hubert, Krzysztof, Matusz co tydzień pomagali uczniom klas 2 w odrabianiu lekcji, to dzięki nim mogła ruszyć akcja "Starsi - Młodszym". Julia, Zuza, Wiktoriia myślę, że Pani Marta Krajewska, której pomagałyście długo będzie o Was wspominać, byłyście prawdziwą prawą ręką od "zadań specjalnych". Klaudia - dziewczyna najbardziej lubiana przez najmłodszych. Dzieci w świetlicy co wtorek czekały z utęsknieniem na Jej przyjście.
Wszystkim mogę podziękować za akcje z samorządem "Pomoc dla Kresowian", za akcję zbierania słodyczy dla Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu, za tworzenie prześlicznych kartek, za festyn. To każdy z Was stał się cegiełką budującą dobro 80-tki.
Jestem z Was dumna Kochani, niech wszyscy przeczytają i dowiedzą się jakich uczniów ma szkoła na ul. Pogodnej.

 

Dziękuję! Wasza Pani Ania