Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

,,Dzieciaki – Sadzeniaki”

 

   

                   Dnia 4 października uczniowie klasy 2A wybrali się na wycieczkę do Leroy Merlin, by wziąć udział

w warsztatach ogrodniczych ,,Dzieciaki – Sadzeniaki”.

Organizatorzy warsztatów przyjęli nas serdecznie i słodko. Dzieci biesiadowały przy zastawionym owocami

i słodyczami stole, a po dawce energetycznego posiłku poznały akcesoria ogrodnicze i zabrały się z ochotą

do pracy. Samodzielnie sadziły kwiaty doniczkowe –Kalanchoe. Wszystkie dzieci doskonale sobie poradziły

i w nagrodę otrzymały dyplom.

                 ,,Mali Ogrodnicy z 2A” zabrali swoje roślinki do domów. Mamy nadzieją, że odpowiednio pielęgnowane, długo będą przypominać udaną wycieczkę.

 

 

                                                                                  wych. Dorota Rydlewska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.