,,Dzieciaki – Sadzeniaki”

Dnia 4 października uczniowie klasy 2A wybrali się na wycieczkę do Leroy Merlin, by wziąć udział

w warsztatach ogrodniczych ,,Dzieciaki – Sadzeniaki”.

Organizatorzy warsztatów przyjęli nas serdecznie i słodko. Dzieci biesiadowały przy zastawionym owocami

i słodyczami stole, a po dawce energetycznego posiłku poznały akcesoria ogrodnicze i zabrały się z ochotą

do pracy. Samodzielnie sadziły kwiaty doniczkowe –Kalanchoe. Wszystkie dzieci doskonale sobie poradziły

i w nagrodę otrzymały dyplom.

,,Mali Ogrodnicy z 2A” zabrali swoje roślinki do domów. Mamy nadzieją, że odpowiednio pielęgnowane, długo będą przypominać udaną wycieczkę.

wych. Dorota Rydlewska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.