W czwartek 25 kwietnia zajęcia są odwołane z powodu akcji strajkowej. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla niewielkiej grupy dzieci w godz. 7.30 - 11.00.

PODZIĘKOWANIE
My - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu - serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy okazują nam zrozumienie i wsparcie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Przede wszystkim za dobre i mądre słowa, które podtrzymują nas na duchu.

"Śniadanie daje moc" w klasie 2b

Jak co roku, w tym również, w listopadzie uczestniczyliśmy w projekcie " Śniadanie daje moc". Dzieci przypomniały dlaczego musimy spożywać śniadania oraz co powinno się na nie składać. Przyniosły z domu akcesoria oraz niezbędne do wykonania ich zdrowego śniadania produkty. Po wykonaniu czynności higienicznych wzięły się do pracy. Efekty swojego działania spożyły podczas wspólnego śniadania, nie zapominając również o tym, żeby zabrać do domu i poczęstować bliskich.

Lidia Matyja