"W poszukiwaniu wiosny" - oddział przedszkolny

Pod koniec kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w warsztatach "W poszukiwaniu wiosny" prowadzonych przez przedstawiciela Fundacji Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych. Dzieci zostały wyposażone w lornetki, lupy oraz inny specjalistyczny sprzęt pozwalający przyjrzeć się z bliska zmianom zachodzącym w przyrodzie. Każde z dzieci miało okazję również złapać do pudełka owada, któremu następnie mogło przyjrzeć się z bliska. Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości oraz pozwoliły poszerzyć wiadomości z zakresu edukacji przyrodniczej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć

Agnieszka Kowalska