Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

"W poszukiwaniu wiosny" - oddział przedszkolny

 

                Pod koniec kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w warsztatach "W poszukiwaniu wiosny" prowadzonych przez przedstawiciela Fundacji Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych. Dzieci zostały wyposażone w lornetki, lupy oraz inny specjalistyczny sprzęt pozwalający przyjrzeć się z bliska zmianom zachodzącym w przyrodzie. Każde z dzieci miało okazję również złapać do pudełka owada, któremu następnie mogło przyjrzeć się z bliska. Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości oraz pozwoliły poszerzyć wiadomości z zakresu edukacji przyrodniczej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć
 
Agnieszka Kowalska