AKTUALNOŚCI

23 Konkurs Wiedzy o Poznaniu

Dekoracja konkursuW dniu 02.02.2024 roku w naszej szkole odbył się 23 Konkurs Wiedzy o Poznaniu. Do naszej placówki przyjechali uczniowie z 9 szkół wraz z nauczycielami. Uczniowie rozwiązywali zadania pisemne i ustne związane z wiedzą o Poznaniu w różnych kategoriach. Podczas konkursu dzieci z ogromnym zaangażowaniem współpracowały w 3 osobowych zespołach. Wydarzenie było dla nich stresujące, ale jak sami podkreślali - "najważniejsza jest tu dobra zabawa!" 

Po intensywnej pracy nadszedł czas na chwilę przerwy, podczas której dzieci mogły obejrzeć przedstawienie w Poznańskiej gwarze, a jury zajmowało się wypisywaniem dyplomów dla wszystkich drużyn:
 
Miejsce 3 zajęła Szkoła Podstawowa nr 90 im. hr. Władysława Zamoyskiego w Poznaniu
Miejsce 2 zajęła Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej STO w Poznaniu
Miejsce 1 zajęła Szkoła Podstawowa im. Heleny Gieburowskiej w Głuchowie 
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w konkursie! Zapraszamy za rok! 
 
Fotorelacja z przebiegu 23 Konkursu Wiedzy o Poznaniu