UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

3a i 3b CK Zamek

W kwietniu klasy 3a i 3b kolejny już  raz były w CK Zamek na spotkaniu integracyjnym pt. "Festiwal Sztuki Naszych Dzieci". Obejrzeliśmy piękne prace plastyczne, występy artystyczne oraz spektakle, które pokazały ogromną wrażliwość osób niepełnosprawnych. W przedsięwzięcie zaangażowanych było ponad stu wolontariuszy. Impreza przygotowana była z ogromnym rozmachem.Dzieci zrozumiały, że świat można postrzegać na wiele sposobów.  Była to doskonała lekcja tolerancji i zrozumienia dla niedoskonałości.

Lidia Matyja