Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

3a i 3b CK Zamek

W kwietniu klasy 3a i 3b kolejny już  raz były w CK Zamek na spotkaniu integracyjnym pt. "Festiwal Sztuki Naszych Dzieci". Obejrzeliśmy piękne prace plastyczne, występy artystyczne oraz spektakle, które pokazały ogromną wrażliwość osób niepełnosprawnych. W przedsięwzięcie zaangażowanych było ponad stu wolontariuszy. Impreza przygotowana była z ogromnym rozmachem.Dzieci zrozumiały, że świat można postrzegać na wiele sposobów.  Była to doskonała lekcja tolerancji i zrozumienia dla niedoskonałości.

Lidia Matyja