UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

3a i 3b w Muzeum Misyjnym

W maju klasy 3a i 3b wybrały się do Muzeum Misyjnego. Siostry- misjonarki w bardzo przystępny sposób przekazały  uczniom ciekawe informacje dotyczące Afryki, Azji, oraz Ameryki Południowej. Obejrzeliśmy interesujące eksponaty pochodzące z tych kontynentów. Uczniowie dowiedzieli się  w jakich warunkach żyją ich rówieśnicy, skąd pojawiło się wzornictwo niektórej biżuterii, dlaczego Masajki mają ogolone włosy, które plemię jest jednym z najinteligentniejszych , jaki ptak jest symbolem narodowym Indii ? itd.

Lidia Matyja

Ewa Szczepańska