Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

3a i 3b w Muzeum Misyjnym

W maju klasy 3a i 3b wybrały się do Muzeum Misyjnego. Siostry- misjonarki w bardzo przystępny sposób przekazały  uczniom ciekawe informacje dotyczące Afryki, Azji, oraz Ameryki Południowej. Obejrzeliśmy interesujące eksponaty pochodzące z tych kontynentów. Uczniowie dowiedzieli się  w jakich warunkach żyją ich rówieśnicy, skąd pojawiło się wzornictwo niektórej biżuterii, dlaczego Masajki mają ogolone włosy, które plemię jest jednym z najinteligentniejszych , jaki ptak jest symbolem narodowym Indii ? itd.

Lidia Matyja

Ewa Szczepańska