ALE KINO!

I w tym roku nie zabrakło nas na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale kino! Dnia 28 listopada uczestniczyliśmy w wielkiej filmowej przygodzie, otwartej na wiele sposobów widzenia świata, pokazującej różnorodność gatunkową i tematyczną kina dla dzieci. Śmialiśmy się i wzruszaliśmy, oglądając filmy: „Szczęście sprzyja odważnym” oraz „Nazywam się Cukinia”. Uczniowie Osiemdziesiątki mieli okazję podzielić się wrażeniami nawet przed kamerą. Relację można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/s1sIP-3_mH0.

Aleksandra Ratajewska