Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

ALE KINO!

I w tym roku nie zabrakło nas na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale kino! Dnia 28 listopada uczestniczyliśmy w wielkiej filmowej przygodzie, otwartej na wiele sposobów widzenia świata, pokazującej różnorodność gatunkową i tematyczną kina dla dzieci. Śmialiśmy się i wzruszaliśmy, oglądając filmy: „Szczęście sprzyja odważnym” oraz „Nazywam się Cukinia”. Uczniowie Osiemdziesiątki mieli okazję podzielić się wrażeniami nawet przed kamerą. Relację można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/s1sIP-3_mH0.

Aleksandra Ratajewska