SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

ALE KINO!

I w tym roku nie zabrakło nas na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale kino! Dnia 28 listopada uczestniczyliśmy w wielkiej filmowej przygodzie, otwartej na wiele sposobów widzenia świata, pokazującej różnorodność gatunkową i tematyczną kina dla dzieci. Śmialiśmy się i wzruszaliśmy, oglądając filmy: „Szczęście sprzyja odważnym” oraz „Nazywam się Cukinia”. Uczniowie Osiemdziesiątki mieli okazję podzielić się wrażeniami nawet przed kamerą. Relację można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/s1sIP-3_mH0.

 

Aleksandra Ratajewska