Bieg Zawodowców

W dniu 30/04/2024 odbył się V Bieg Zawodowców zorganizowany przez Zespół Szkół Budownictwa  Nr 1 w Poznaniu. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów z klas 5/6/7. Bieg odbył się w Poznaniu, w parku Jana Pawła II. Został podzielony na trzy kategorie wiekowe. Pierwsza grupa klasy 5 i 6.  Druga kategoria klasy 7 i 8, oraz trzecia kategoria to uczniowie Zespołu Szkół Budownictwa Nr 1. Uczestnicy biegli na 1 km wokół parku Jana Pawła II. W trudnych warunkach atmosferycznych, przy wysokiej temperaturze nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania i wszyscy pokonali dystans z dobrym rezultatem. Jednak w kategorii dla klas 5 i 6 nasz uczeń Szymon Grześkowiak zajął 3 miejsce przegrywając na ostatniej prostej tuż przed metą.
Dla wszystkich uczestników należą się ogromne brawa, za wysiłek i trud włożony podczas biegu.

Fotorelacja poniżej:
Fotorelacja z Biegu Zawodowców