Chodź, pomaluj mój świat…

Wiosna już na zewnątrz, więc wiosna w sercu i wiosna w głowie… Na wspólne świętowanie nadchodzących Świąt Wielkanocnych zaprosiliśmy naszych sąsiadów – podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy SOKOŁY. Aula szkolna zamieniła się w kwiecistą łąkę, a my wspólnie malowaliśmy i dekorowaliśmy jajka. Był czas na wspólne rozmowy, śmiech i słodki poczęstunek. Nawet nie wiemy, kiedy minęły te dwie godziny.

Ta wizyta pokazała nam, że ważną lekcję można też przeżyć bez podręczników i zeszytów. Cieszymy się, że zostaliśmy zaakceptowani i zorganizowane przez nas spotkanie podobało się naszym gościom.

Serdecznie dziękujemy pani Beacie Ruszkowskiej za przepiękne dekoracje i Radzie Rodziców za pyszne wypieki i napoje.

Klasy siódme z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego

Więcej zdjęć w GALERIA 2023/2024