Christmas Song Competition - Konkurs piosenek i kolęd świątecznych

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs piosenek świątecznych w języku angielskim, organizowany przez p. Sylwię Michalak i p. Sarę Klonowską, skierowany do uczniów klas I-III. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu swojego wykonania jednej ze znanych kolęd lub piosenek poruszających tematykę świąt. Uczniowie mieli okazję wykazać się zarówno swoimi umiejętnościami językowymi, wokalnymi, jak i kreatywnością w przygotowaniu nagrania.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Marysia z klasy 1b, która wykonała piosenkę „Rudolph the Red Nosed Reindeer”.Drugie miejsce zdobyła Ania z klasy 2a z piosenką „We Wish You a Merry Christmas”, a trzecie - siostry Sonia i Asia z klasy 1a, które w duecie zaśpiewały „Jingle Bell Rock”.

Jury konkursowe przyznało również dwa wyróżnienia: dla Jasia z klasy 3a i Uliany z klasy 2a.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!