Code Week PL Szkoła Podstawowa nr. 80 w Poznaniu - pierwsze kodowanie

Od 15 października  przez cały tydzień w całej Polsce rozpoczął się tydzień kodowania. My również uczestniczyliśmy w akcji CodeWeekPL.

Od 17 października do 21 października na lekcji zajęć komputerowych stawialiśmy pierwsze kroki z kodowanie. Zaczęliśmy od języka programowania – Python na stronie www.codecomabt.com oraz na stronie www.code.org. Nie było łatwo, ale klasy dzielnie walczyły z problemami.

Dziękuje wszystkich klasą za zaangażowanie na lekcjach zajęć komputerowych.

Martyna Goślińska

Zdjęcia można zobaczyć tutaj.