SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Code Week PL Szkoła Podstawowa nr. 80 w Poznaniu - pierwsze kodowanie

           Od 15 października  przez cały tydzień w całej Polsce rozpoczął się tydzień kodowania. My również uczestniczyliśmy w akcji CodeWeekPL.

                Od 17 października do 21 października na lekcji zajęć komputerowych stawialiśmy pierwsze kroki z kodowanie. Zaczęliśmy od języka programowania – Python na stronie www.codecomabt.com oraz na stronie www.code.org. Nie było łatwo, ale klasy dzielnie walczyły z problemami. 

Dziękuje wszystkich klasą za zaangażowanie na lekcjach zajęć komputerowych.

                                                                                                                                                             Martyna Goślińska

Zdjęcia można zobaczyć tutaj.