Drodzy Ośmioklasiści !

Przed Wami pierwszy egzamin w życiu,
sprawdzający wiedzę i umiejętności zdobyte
w szkole podstawowej.
Życzymy aby uzyskane wyniki pozwoliły Wam
kontynuować naukę w wymarzonych szkołach,
rozwijać wiedzę i spełniać swoje pasje.

Powodzenia!
Dyrekcja szkoły i nauczyciele.

Czytanie bajek

Widoczne pomieszczenie świetlicy, gdzie przy stolikach złączonych w okręgu siedzą uczniowie i słuchają czytającej książkę nauczycielki.Nowy semestr w świetlicy zaczynamy od czytania bajek. Pani Marzenka będzie czytać dzieciom bajki. Pierwsza książeczka to opowieść "O dumnej muszce". Wszyscy kochamy bajki :-)