Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice!

W naszej szkole powstaje DKK, czyli Dyskusyjny Klub Książki. Serdecznie zapraszamy uczniów klas V-VIII do przystąpienia do naszego klubu.

Dyskusyjne Kluby Książki istnieją w całej Polsce i najczęściej są tworzone przy bibliotekach publicznych. Celem klubów są comiesięczne spotkania, na których dyskutuje się nad wybraną wcześniej przez uczestników (i przeczytaną) książką. Nie będą to obowiązkowe lektury szkolne, tylko książki, wspólnie wybrane przez członków klubu. Będziemy tworzyć miłą atmosferę sprzyjającą wypowiedziom, dyskusjom i zaprezentowaniu różnych punktów widzenia.

Pierwsze, założycielskie spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 lutego, o godzinie 16:00. Mamy już pierwszych chętnych. A zapisy do klubu przyjmują: Jarosław Kamiński oraz biblioteka szkolna.

Zapraszamy chętnych i lubiących czytać!

Jarosław Kamiński

Zbigniew Macudziński