Dzień Absolwenta w SP80 - 4 maja 2023 r.

Dzień Absolwenta w SP80 - 4 maja 2023 r.Dnia 4 maja 2023 r. odbyło się spotkanie z Absolwentami naszej szkoły. Licznie przybyła młodzież podzieliła się z ósmoklasistami swoimi refleksjami na temat ich edukacji w szkołach ponadpodstawowych.

Spotkanie było okazją do zadawania pytań starszym kolegom dotyczących rekrutacji, edukacji i nabywania nowych umiejętności. Absolwenci reprezentowali różne ścieżki edukacyjne, dzięki czemu młodzież osiemdziesiątki miała szanse lepiej poznać realia panujące w szkołach ponadpodstawowych. Uczniowie zadawali m. in. pytania dotyczące wymagań edukacyjnych w różnych szkołach, zasad organizowania praktyk oraz zdawania egzaminów zawodowych. Wskazówki były tym cenniejsze, ponieważ udzielane młodszym uczniom przez starszych kolegów i koleżanki. Spotkanie dało szansę szerszego spojrzenia na drogę edukacyjną jako świadomy wybór władnej ścieżki kariery.

Wszystkim Absolwentom serdecznie dziękujemy za przybycie i podzielenie się swoim doświadczeniem. Miło było Was widzieć!

Pamiętajcie, że zawsze jesteście mile widziani w murach SP 80. Do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć w GALERIA 2022/2023 >>>