Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Dzień mamy i taty w oddziale przedszkolnym

Znalezione obrazy dla zapytania dzień mamy i taty 

„Moja mamo ukochana, życzę Ci uśmiechów z rana,

aby tata w twoich oczach, widział to żeś jest urocza.

 

Drogi tato Tobie życzę, dobrych chwil, których nie zliczę,

bo paluszków mam za mało, a liczydło się schowało.

 

 

 

26.05.2017 r. dzieci zaprosiły rodziców do szkoły na uroczystość z okazji „Dnia mamy i taty”. Zaprezentowały program artystyczny i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

 

 

Dominika Kaczmarek

Agnieszka Kowalska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.