Dzień mamy i taty w oddziale przedszkolnym

Znalezione obrazy dla zapytania dzień mamy i taty

„Moja mamo ukochana, życzę Ci uśmiechów z rana,

aby tata w twoich oczach, widział to żeś jest urocza.

Drogi tato Tobie życzę, dobrych chwil, których nie zliczę,

bo paluszków mam za mało, a liczydło się schowało.

26.05.2017 r. dzieci zaprosiły rodziców do szkoły na uroczystość z okazji „Dnia mamy i taty”. Zaprezentowały program artystyczny i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Dominika Kaczmarek

Agnieszka Kowalska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.