UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Tradycyjnie wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły

świętowaliśmy wspólnie Dzień Pluszowego Misia.

Był to wesoły dzień.

Zebraliśmy się na szkolnym boisku razem z naszymi ukochanymi misiami do pamiątkowego zdjęcia.

Uczniowie brali również udział w konkursach plastyczno – technicznych

wykonując przepiękne kukiełki i pacynki misiowe.

Staranne wykonanie i pomysłowość przerosły oczekiwania jury.

Gratulujemy serdecznie, dziękujemy wszystkim za udział i

zapraszamy do wspólnej zabawy za rok

Organizatorzy:

Dorota Pietrzyk

Justyna Żukowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.