Dzień Świętego Walentego

– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.

Dnia 14 lutego w naszej szkole z okazji dnia Świętego Walentego miały miejsce niezwykłe wydarzenia. Na szkolnych korytarzach zaroiło się od amorków przybranych w śnieżnobiałe szaty. Jak się później okazało, te niezwykłe istoty należą do szkolnego koła biblijnego i samorządu uczniowskiego. Tego dnia wypełniały zadanie specjalne. Aniołki odwiedzały wszystkie klasy obdarowując uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły kartkami walentynkowymi i słodkościami zaopatrzonymi w miłosną sentencję.
Poczta walentynkowa cieszyła się wielkim zainteresowaniem, odkąd na dolnym holu, w pobliżu sekretariatu, pojawiła się skrzynka mieszcząca miłosne wyznania.
W trakcie segregacji kartek okazało się, że najwięcej uczuć prosto z serca skierowano do uczniów klas drugich oraz klas ósmych.