Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Dzień Świętego Walentego

– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.

 

 


 

 

 

Dnia 14 lutego w naszej szkole z okazji dnia Świętego Walentego miały miejsce niezwykłe wydarzenia. Na szkolnych korytarzach zaroiło się od amorków przybranych w śnieżnobiałe szaty. Jak się później okazało, te niezwykłe istoty należą do szkolnego koła biblijnego i samorządu uczniowskiego. Tego dnia wypełniały zadanie specjalne. Aniołki odwiedzały wszystkie klasy obdarowując uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły kartkami walentynkowymi i słodkościami zaopatrzonymi w miłosną sentencję. 
Poczta walentynkowa cieszyła się wielkim zainteresowaniem, odkąd na dolnym holu, w pobliżu sekretariatu, pojawiła się skrzynka mieszcząca miłosne wyznania. 
W trakcie segregacji kartek okazało się, że najwięcej uczuć prosto z serca skierowano do uczniów klas drugich oraz klas ósmych.