Eksperymenty chemiczne klasa 6b

21 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty chemiczne dla klasy 6b. Uczniowie przeprowadzili ciekawe i efektowne eksperymenty. Były wśród nich: tęcza na talerzu, nurkujące rodzynki, dmuchanie balonów bez użycia płuc, cytrynowy wulkan, malowanie po mleku i sztuczna krew. Podczas wykonywania eksperymentów wszyscy dobrze się bawili, było dużo śmiechu i ….… sprzątania! Wykonane eksperymenty pozostawiły w uczniach wiele pozytywnych wrażeń.

Hanna Matuszczak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.