Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Festiwal Choinek i Ozdób Świątecznych

Zapraszamy każdą klasę do udziału w Festiwalu Choinek i Ozdób Świątecznych.

 

Przygotowanie i dekoracja choinek własnoręcznie przygotowanymi ozdobami świątecznymi ma odbyć się między 6 a 18 grudnia 2017 r. W poniedziałek 18 grudnia 2017 komisja dokona oceny przygotowanych choinek. Szczegółowy regulamin festiwalu jest dostępny u wychowawców poszczególnych klas oraz w zakładce Rady Rodziców.


Rada Rodziców SP80