UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Festiwal Sztuki Naszych Dzieci

Klasy 1a 1b i 4a 5 kwietnia wybrały się do CKZamek na Festiwal Sztuki Naszych Dzieci. Zapoznani wcześniej z problemem niepełnosprawności uczniowie z dużym zainteresowaniem i niejednokrotnie zachwytem obejrzeli popisy dzieci że szkół oraz przedszkoli specjalnych. Przy okazji mogli zobaczyć na czym polega praca wolontariuszy. Obejrzeli też wystawę prac plastycznych uczniów tychże szkół.

Lidia Matyja
Ewa Szczepańska
Martyna Goślińska
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.