Festyn Rodzinny - 2 czerwca 2023 r.

festyn - infoW piątek 2 czerwca na boisku szkolnym odbył się Festyn Rodzinny. Głównym założeniem imprezy było aktywne spędzenie wolnego czasu całej społeczności szkolnej. Przybyły dzieci ze swoimi rodzicami, dziadkami, młodszym i starszym rodzeństwem.

Gwiazdami sceny Festynu Rodzinnego były dzieciaki i młodzież szkolna, która prezentowała piosenki i tańce. Spore emocje wywołały występy klas pierwszych i tańce klas ukraińskich. Do malowania twarzy i finezyjnych warkoczyków oraz tatuaży ustawiały się kolejki chętnych. Duże zainteresowanie było różnymi wypiekami i potrawami z grilla.  Niezwykłą atrakcją dla dzieci były zajęcia na strzelnicy, sensoplastyka i loteria fantowa. Powodzeniem cieszyło się również stoisko z grochówką. Sami popatrzcie, jak było!