SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

FESTYN RODZINNY

 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej i nauczyciele

oraz Klub Raszyn zapraszają na

FESTYN RODZINNY

w sobotę, 26 maja 2018 w godz. 10:00-13:00

w Szkole Podstawowej nr 80

 

Serdecznie dziękujemy uczniom

za przygotowanie plakatów na Festyn Rodzinny SP80.

Nagrody zostaną wręczone na festynie.

 

Kategoria Junior

I Miejsce: Marta Kabat z klasy 2a

II Miejsce: Witold Łukomski z klasy 2a

 

Kategoria Senior

I Miejsce: Julia Kabat z klasy 4c

 

Gratulujemy i do zobaczenia 26 maja 2018 na festynie!

 

Rada Rodziców przy SP80