Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r. 
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego. 
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły. 

Z poważaniem
Aldona Rożnowska
Dyrektor szkoły

FESTYN RODZINNY W SP80 27 maja 2017 r.

W ostatnią sobotę maja uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły wraz z rodzinami i przyjaciółmi licznie przybyli na coroczny festyn szkolny. Tegoroczna majówka została zorganizowana przez Klub Raszyn oraz Radę Rodziców SP80.

Piknik po raz kolejny poprowadził pan Dominik Nowak z Klubu Raszyn. Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje przygotowane przez Klub Raszyn, nauczycieli oraz rodziców. Każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Klub Raszyn zaprezentował nam fantastycznie brzmiący zespół perkusyjny, zespół małych „Tancereczek”, prężnie rozwijające się studio piosenki. Przygotowali również stanowiska dla małych i dużych: strzelnicę, piłkarzyki, bańki mydlane, szczudła, klanzę, jaki i szachy lub warcaby.

Od nauczycieli dostaliśmy malowanie twarzyczek, malowanie na płótnie, skakanie, zawody zespołowe i wiele innych. A przede wszystkim na scenie mogliśmy podziwiać naszych kolegów i koleżanki z klas Ia, IIIa i IIIb w przygotowanych występach artystycznych.

Liczną grupę można było spotkać przy stoisku eksperymentów chemicznych i fizycznych, gdzie każdy mógł sprawdzić jak nietypowo zachowują się zwykłe przedmioty codziennego użytku.

Nie możemy również zapomnieć o zwycięzcach w konkursie makulatury dla klasy, która dzięki zbiórce makulatury uratowała najwięcej drzew. W tym roku zwyciężyły klasy: 2a, 3b oraz 2b.

Dla spragnionych i głodnych czekała przygotowana przez Radę Rodziców kawiarenka z pysznymi wypiekami od rodziców naszych uczniów. Rada Rodziców przygotowała również drobne upominki, jak i książki, które uzyskały drugie życie.

Na spragnionych i głodnych czekały również świeżo wyciskane soki własnej kompozycji, jak i pyszna zupa marokańska. Wszystko przygotowane przez firmę cateringową Pyszoty, która od tego roku przygotowuje posiłki dla naszych uczniów. Pychota.

A kto chciał sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną mógł sprawdzić swoje możliwości na kajaku przygotowanym przez Klub Sportowy Posnania. A dla wytrwałych w oszczędzaniu czekały miłe panie z Banku Polskiego PKO BP z kolorową ofertą Szkolnych Kas Oszczędnościowych.

Gdy muzyka nieco przycichła, na sygnale wjechała Straż Pożarna, która dołączyła do już obecnej Policji. Każdy mógł sprawdzić co kryje w sobie wóz strażacki czy policyjny.

A najważniejsza była piękna pogoda. Słoneczko ogrzewało nas przez cały czas. Każdy przyniósł ze sobą mnóstwo uśmiechu i radości. Był to czas mile spędzony dla wszystkich obecnych na pikniku.

Do zobaczenia za rok!

Monika Grygiel

Rada Rodziców SP 80

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć